Ceník / Price List

TACHYON SPORT ARENA

CENÍK

I. INDIVIDUÁLNÍ AKCE

HALA

V hale jsou k dispozici dvě oddělené tréninkové plochy, každá o rozměru cca 24 x 33,5 m. Povrch JUTA GRASS Play Comfort, s podložkou. Pro tréninky je možné si pronajmout plochy odděleně nebo obě současně. Hala je v zimě vytápěná a v létě klimatizovaná na příjemné teploty. Pro každou plochu je k dispozici kompletní sada překážek Galican. 

JEDEN PARKUR 750 Kč za hodinu.

CELÁ HALA 1500 Kč za hodinu.

Při pronájmu na celý den, tj. na 12 hodin, je cena zvýhodněná a činí na jeden parkur 8.500 Kč a na celý parkur 15.000 Kč.

 

VENKOVNÍ PLOCHA

Na venkovní ploše jsou k dispozici dvě tréninkové plochy, každá o rozměru cca 40 x 40 m. Povrch přírodní tráva. Pro tréninky je možné si pronajmout plochy odděleně nebo obě současně. Pro každou plochu je k dispozici kompletní sada překážek. Venkovní plocha nemá osvětlení vhodné pro plnohodnotný trénink, počítejte s možností trénovat od rozbřesku do soumraku podle ročního období. Venkovní plocha je otevřená od května do září. Pokud chcete mít v záloze halu, musíte si ji rezervovat. Za počasí neručíme. Pokud bude hala zrovna volná, rádi vám ji nabídneme při dorovnání ceny nájmu.

JEDEN PARKUR 350 Kč za hodinu.

CELÁ PLOCHA 700 Kč za hodinu

Při pronájmu na celý den, tj. na 12 hodin, je cena zvýhodněná a činí na jeden parkur 3.500 Kč a na celou plochu 7.000 Kč.

 

Ceny jsou včetně DPH.

 

Ceník platí pro pronájem prostor za účelem tréninku, tj. s omezením počtu osob dle dohody s nájemcem. Pro akce, na kterých je současně přítomno více než 15 osob (např. závody) platí ceník pro hromadné akce. CO TO ZNAMENÁ? Ceník prostě platí pro úplně normální trénink, intenzivku, jak jsme všichni zvyklí. Nebudeme počítat jednoho každého účastníka, rodinní příslušníci jsou také vítáni, ale pokud chystáte větší akci, jako jsou závody, musíme se domluvit zvlášť.

 

II. HROMADNÉ AKCE

HALA

V hale je k dispozici celá tréninková plocha o rozměru cca 24 x 67 m. Plochu lze rozdělit na sektory dle dohody.

Při hromadných akcí účtujeme kromě nájemného poplatek 50 Kč/osobu. Za psy se poplatky nehradí.

Od pořadatelů závodů očekáváme vysoký standard, tj. zejména dodržení všech podmínek pořádání akce dané právními předpisy, pořádání závodů dle pravidel agility, dostatečné personální zajištění akce a důstojné ocenění vítězných týmů.

Ceny jsou včetně DPH.

Cena se vztahuje pouze na pronájem tréninkových ploch, ubytování, karavany apod. budeme řešit zvlášť.

V případě zájmu o pronájem konferenční místnosti nebo o pronájem celého areálu budeme Vaše požadavky řešit individuálně.

S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT?

V areálu bude zajištěno občerstvení, případné požadavky budou řešeny individuálně s provozovatelem areálu. CO TO ZNAMENÁ? Teplé a studené nápoje podáváme ať už z baru nebo automatu, nějaká sušenka se také vždycky najde. Počítáme s drobným občerstvením a rádi vám ho budeme nabízet, ale pokud budete chtít nějaký prima jídelníček šestkrát denně, snídaně, vyvážený nutriční program a podobně, naplánujeme to spolu trochu předem. Pro hromadné akce domluvíme rozsah cateringu společně vždy předem.

V areálu je k dispozici ubytování, které je možné rezervovat pro klienty nájemce. Kapacita ubytování a ubytovací podmínky jsou uvedeny níže.  Samozřejmě přednostně nabídneme ubytování těm, kteří mají domluvený areál pro intenzivky nebo pro hromadné akce. V kempu je možné stanovat a jsou tam stání pro karavany. 

Nájemce a jeho klienti jsou povinni řídit se provozním řádem a pokyny provozovatele areálu. CO TO ZNAMENÁ? Určitě počítejte s tím, že bude potřeba po psech uklízet, na umělce se bude hlídat čistota, a to pod pokutou 300 Kč za každé vyvenčení nebo znečištění (např. kávou). Háravé feny do areálu budou moci, ale v hale a zázemí pouze v kalhotkách, a to i během tréninku. Do haly na umělou trávu mohou kvůli vyššímu riziku znečištění vstupovat štěňata od 6 měsíců věku. V areálu předpokládáme volný pohyb psů, ale ve všech vnitřních prostorách budou muset na vodítko. Povíme vám, jak a kde správně parkovat. Auta u nás jezdí krokem, protože lidi a psi mají přednost. Pro vjezd a výjezd vždy zvoňte! 

Ceník je platný pro rezervace na období od 1. září 2023 do 31. srpna 2024 (u venkovní plochy od 21. listopadu 2023 do 30. září 2024). Provozovatel si vyhrazuje právo ceník změnit, v takovém případě je nájemce oprávněn v případě, že s novou cenou nesouhlasí, do 30 dnů od zveřejnění nového ceníku zrušit rezervaci bez jakýchkoliv poplatků. Provozovatel je oprávněn pro potvrzení rezervace požadovat uhrazení zálohy. V případě zrušení rezervace je nájemce povinen uhradit storno poplatek. Výše storno poplatku je 50% pokud při rezervaci na více než tři hodiny v jednom dni rušíte rezervaci méně než 30 dní předem a 100% pokud při rezervaci na více než tři hodiny v jednom dni rušíte rezervaci méně než 15 dní předem. Při rezervaci na tři hodiny a méně v jednom dni činí výše storno poplatku 50% pokud rušíte rezervaci méně než 7 dní předem a 100% pokud rušíte rezervaci méně než 3 dny předem.

 

III. UBYTOVÁNÍ

CHATKY

Areál nabízí ubytování v sedmi samostatně stojících chatkách. Přímo vedle každé chatky (s výjimkou jedné) je vyhrazeno jedno parkovací místo na zpevněné ploše.

Cena za chatku je 600 Kč za noc (bez ohledu na počet ubytovaných osob a psů). Chatky jsou třílůžkové (palanda a samostatná postel), jedna chatka je čtyřlůžková (dvě palandy). V chatce je k dispozici prostěradlo na každou postel, ale spacák nebo další lůžkoviny je potřeba mít vlastní. V každé chatce je lednice.

Moderní sociální zařízení je jen pár kroků od chatek, nabízí toalety a za poplatek sprchy. Automat přijímá mince 10 Kč a 20 Kč. Automat nevrací, rádi Vám rozměníme, bude-li třeba.

Chatky jsou postavené ze dřeva, ale zateplené. V chladnějších dnech je pro pohodlí ubytovaných k dispozici elektrické horkovzdušné topení. Poplatek za topení je 150 Kč za noc. V dubnu a říjnu poplatek za topení účtujeme automaticky, od května do září pouze v případě použití topení.

Chatku je možné převzít ve 14 hodin, předává se pak nejpozději do 12 hodin. Dle provozních možností Vám rádi vyjdeme vstříc a umožníme dřívější příjezd nebo odjezd.

KARAVANY

Areál disponuje dostatkem parkovacích míst pro karavany, s přípojkou k elektřině. Karavany parkují na zpevněné ploše (rohož Puruplast prosypaná štěrkem). Parkovací místa nabízejí dostatek prostoru pro pohodlný pobyt.

Parkovací místa jsou v blízkosti moderního sociálního zařízení, které můžete využít. WC je zdarma, sprchy jsou vybavené automatem, který přijímá mince 10 Kč a 20 Kč. Automat nevrací, rádi Vám rozměníme, bude-li třeba.

Cena za parkování karavanu je 250 Kč za noc, bez ohledu na počet osob a psů. Připojení na elektřinu je za poplatek 150 Kč za noc. K dispozici je výlevka na chemické WC. 

STANY

V areálu je omezené množství míst pro stanování. Cena za stanování je 200 Kč za noc a stan.

Na travnaté ploše u stanů se nesmí parkovat. Stany jsou v blízkosti moderního sociálního zařízení, které můžete využít. WC je zdarma, sprchy jsou vybavené automatem, který přijímá mince 10 Kč a 20 Kč. Automat nevrací, rádi Vám rozměníme, bude-li třeba.

APARTMÁN

Dle individuální dohody. Cena 800 Kč za noc.

 

NĚCO CHYBÍ?

Ptejte se Lucky a Káji na lucka@tachyonbc.cz tel. +420 736 775 929 nebo karina@tachyonbc.cz tel. +420 602 451 225.

Těšíme se na Vás!

Lucka Krejčí a Kája Divišová

Tachyon Sport Arena